Vita Dent - Dentysta - Ostrów Mazowiecka

NASZAOFERTA

View more

PROTETYKA

View more

MEDYCYNA ESTETYCZNA

 
W poradni stomatologicznej VITA DENT wykonywane są również zabiegi z zakresu MEDYCYNY  ESTETYCZNEJ , która   pomaga nam wpływać na nasz  wygląd i razem z pięknym uśmiechem zapewnia dobre samopoczucie . W osiąganiu zamierzonego celu wykorzystujemy preparaty kwasu hialuronowego - substancji, która  naturalnie występuje w skórze ,ale  wraz z upływem czasu jego produkcja w organizmie znacznie się  zmniejsza ,co skutkuje utratą objętości skóry i powstawaniem zmarszczek. Zabieg jest nieinwazyjny i krótki, polega na podaniu preparatu w odpowiednie miejsce, które należy skorygować.
 
Fotolia 120353272 XS
 
Najczęściej zabieg ten stosuje się do poprawy nawilżenia skóry  oraz do likwidowania zmarszczek np: bruzd nosowo-wargowych, wokół ust, oczu. Można też korygować kształt ust. Preparaty kwasu hialuronowego wykorzystujemy również w leczeniu  chorób jamy ustnej ,np: paradontozy  i odsłonięcia szyjek zębowych,osiągając po jego podaniu zdecydowanie lepszą kondycję dziąseł. Kwasem hialuronowym możemy też likwidować  powstałe na skórze blizny.
 

W przypadku toksyny botulinowej zabieg trwa tylko kilka minut a efekt pojawia się po kilku dniach. Preparat botox podajemy w odpowiednie okolice, najczęściej są to  zmarszczki na czole i wokół oczu . Skutkiem tego jest rozluźnienie mięśni i zatrzymanie upływającego czasu na kilka miesięcy . Botoxem możemy podnieść opadające łuki brwiowe , likwidować efekt tzw uśmiechu dziąsłowego , gdy przy uśmiechu widoczne są także dziąsła .

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej najlepiej wykonywać ok. 2 tygodni przed planowanym ,, wielkim wyjściem ".